AJA BRONEERIMINE

Hea patsient,


Soovides vähendada kokkupuudet teiste patsientidega uuringujärjekorras, palume Teil broneerida aeg laboriproovi andmiseks. Broneeringu olemasolu ei välista väheldasi viivitusi proovide andmisel, seetõttu palume igal juhul võtta järjekorranumber (kus numbriautomaat on olemas). Proovi andmine toimub isikut tõendava dokumendi alusel.
NB! Ajutiselt ei ole võimalik valida eelisnumbrit Mustamäe Polikliinikus. Seetõttu tuleb valida eelisnumbri saamiseks vereproov väikelapsele ja verevõtjale öelda, et Teil oli eelbroneeritud aeg.


Aja broneerimiseks valige enda jaoks sobiv verevõtukoht, teenus (vereproovi andmine), kuupäev ja kellaaeg ning täitke kontaktandmete vorm. Kui aeg on broneeritud, saadetakse Teile kinnitav e-mail.


Vereproovi andmisel tuleb arvestada, et veresuhkru ja triglütseriidide määramiseks on vajalik anda proov tühja kõhuga (kas enne hommikusööki või ka enne hilist lõunasööki). Samuti ei soovitata süüa enne raua, B12 vitamiini ja folaadi uuringut. Vee joomine on väga soovitatav. Kui nimetatud uuringuid pole tellitud, palume eelistada hilisemaid proovivõtuaegu.


NB! Pelgulinna sünnitusmaja (naistekliinik) vastuvõtt on mõeldud ainult naistenõuandla patsientidele!